Sklep stacjonarny

Centrum Ogrodnicze Bronisze jest firmowym sklepem ogrodniczym firmy PlantiCo Zielonki sp. z o.o. zlokalisowanym w Broniszach przy ul. Poznańskiej 75 (vis-a-vis Warszawskiego Rolno-Spożywczego Ryku Hurtowego w Broniszach). Znajdujemy się 11 km od cetrum Warszawy i 3 km od Ożrowa Mazowieckiego nieopodal zjazdu z trasy S8 „Warszawa Zachód”.

W ofercie posiadamy ponad 2000 pozycji asortymentowych z kategorii „Rośliny” oraz ponad 3000 akcesoriów ogrodniczych. W całorocznej ofercie znajdują się u nas nasiona warzyw, kwiatów i ziół naszych własnych marek – PlantiCo, Polan, Spójnia.

W sprzedaży posiadamy kwiaty balkonowe, rabatowe i sezonowe, byliny, rośliny żywopłotowe, krzewy, drzewa, rozsady warzyw, ziół, truskawek jak również specjalistyczne ziemie, korę, nawozy, nasiona traw, warzyw, kwiatów, środki ochrony roślin, narzędzia, donice i wiele innych.

Sklep internetowy

Z uwagi na konieczność zachowania zasad bezpieczeństwa w związku z istniejącą pandemią COVID-19 proponujemy zamawiamie towaru telefoniczne oraz internetowe.

W sklepie internetowym znajdują się wybrane, cieszące się największym zainteresowaniem produkty, które możecie Państwo zamówić z dostawą do domu lub odebrać u nas osobiście, co znacznie skróci czas, który będziecie Państwo musieli przebywać w sklepie.

Zachęcamy do zamówień telefonicznych, które mogą również stanowić uzupełnieie zamówienia internetowego.

Zamówienia telefoniczne proszę składać pod nr tel 22 722 31 84

Główna działalność

Firma PlantiCo Zielonki sp z o.o. jest największym polskim producentem nasion warzyw, kwiatów i ziół. W swojej ofercie posiadamy kilkaset odmian własnych, które sprzedajemy pod markami: PlantiCo, Polan, Spójnia.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie plantico.pl

Main Menu